M

Moim głównym i ulubionym zajęciem w dziedzinie fotografii jest „dyscyplina” reportażowa. Choć wychodzi mi to bardzo różnie to jednak ten rodzaj wykonywania zdjęć najbardziej mnie pociąga. Naturalna fotografia ślubna to jest właśnie to miejsce gdzie znalazłem swój kawałek fotoreportażu. Najczęściej pracuję na południu Polski w okolicach Krakowa, Katowic i Bielska-Białej. Tym razem zdarzyło się tak, że bohaterem moich zdjęć nie są ludzie a ich dzieła kulinarne. W ramach ślubnej odskoczni zapraszam was na kilka smacznych kadrów gdzie wykonałem z całym zespołem Wildlens sesję produktowo-reklamową – fotografia jedzenia w Bielsku-Białej.

A dla wszystkich mających ochotę na coś dobrego i świeżego do zjedzenia zapraszam do Restauracji Lunita w Bielsku-Białej – jedzenie jest wyborne a samo miejsce bardzo klimatyczne.

Fotografia jedzenia w Bielsku-Białej

Po ciężkiej pracy miło jest zjeść coś dobrego. Na pyszny deserek zapraszam do Restauracji „Lunita” w Bielsku-Białej gdzie wykonywałem z całym zespołem Wildlens sesję produktowo-
reklamową jedzenia.

fotografia jedzenia Bielsko-Biała
fotografia jedzenia Bielsko-Biała
fotografia jedzenia Bielsko-Biała

Zerknij również na Wesele w Szybie Bończyk oraz Plener ślubny w górach myślę, że te materiały z zakresu fotografii ślubnej Ci się spodobają. Natomiast jeżeli nie masz ochoty oglądać tego typu fotografii to zapraszam Cię do mojej autorskiej fotografii.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU