08-04-2013 / ślub i wesele

Sesja ze starej pocztówki

Tym razem ślubnie. Jedne z moich ulubionych zdjęć plenerowych. Prace powstały przede wszystkim dzięki zapałowi nowożeńców Eweliny i Wojtka. Byliśmy umówieni na poranne zdjęcia w centrum Bielska-Białej...
S
T

Tym razem ślubnie. Jedne z moich ulubionych zdjęć plenerowych. Prace powstały przede wszystkim dzięki zapałowi nowożeńców Eweliny i Wojtka. Byliśmy umówieni na poranne zdjęcia w centrum Bielska-Białej. Jednak ów listopadowy dzień był mroźny, mglisty i deszczowy. Byłem przekonany, że młodzi zrezygnują z sesji. Decyzja jednak była inna. „…to może zrobimy wieczorne zdjęcia?”. Na szczęście, wieczorem deszcz zamienił się w śnieg, światła miasta ciepło i delikatnie oświetliły uliczki a sesja zamieniła się w romantyczny spacer.
Podziękowania, również należą się Pawłowi Górowiczowi, który z cechującym go optymizmem i zapałem, postanowił pomóc w sesji. Zapraszam do siedmiu fotografii z urokliwej sesji ślubnej w Bielsku-Białej.

vintage_wedding_session_07
vintage_wedding_session_05
vintage_wedding_session_06
vintage_wedding_session_04
vintage_wedding_session_03

vintage_wedding_session_02

vintage_wedding_session_01

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

Comments

I love these photos :). You can feel the atmosphere of old times and see well known buildings and streets of present Bielsko. Bravo!

Zdjęcia są wspaniałe, nie-tuzinkowe, zupełnie jakby zatrzymano na nich czas!
Lubię coś co ma duszę i niesie przesłanie!

Add Your Comment

CLOSE MENU