11-09-2013 /

Z innej planety...

Jedną z bardzo inspirujących mnie fotograficznie osób jest Magda Wasiczek, którą miałem okazję poznać osobiście na warsztatach fotograficznych w Drohiczynie, zorganizowanych przez Akademię Fotografii ...
J

Jedną z bardzo inspirujących mnie fotograficznie osób jest Magda Wasiczek, którą miałem okazję poznać osobiście na warsztatach fotograficznych w Drohiczynie, zorganizowanych przez Akademię Fotografii Amatorskiej.

Napiszę, krótko: Makro było dla mnie najmniej ciekawą dziedziną jaką można znaleźć w fotografii. Ale „Makroprzestrzenie” Magdy to już co innego… nie sądziłem, że robienie zdjęć modraszkom o świcie może sprawiać tyle frajdy. A teraz mogę jeszcze spokojnie napisać, że powyższa dziedzina jest chyba najlepszym sposobem na ćwiczenie (dla wszystkich) kompozycji obrazu oraz zgłębianie techniki fotograficznej!
I na rozwianie wszystkich wątpliwości dowiedziałem się, że żadne żyjątka z prac Magdy nie były w żaden sposób molestowane, a już tym bardziej uśmiercane!

modraszek z drohiczyna

niezapominajka o wschodzie słońca

I jeszcze wywiad z Magdą w programie Szpilki i Kalosze

Pozdrawiam serdecznie organizatorów warsztatów i wszystkich uczestników – mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku :)

drohiczyn-makro-team

 

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU