Współpraca

Szereg polecanych usługodawców w branży ślubnej

Szukasz kogoś?

W dniu dzisiejszym branża fotografii ślubnej jest bardzo bogata w zestaw produktów i usługodawców. Każdy jest inny i poszukuje idealnych partnerów lub wykonawców do swoich potrzeb. Podczas pracy z aparatem na różnych reportażach fotograficznych w Polsce, mam przyjemność poznawać rozmaitych ludzi. Jestem oczarowany jak fantastyczne rzeczy potrafią Oni robić. Mając na uwadze częste pytania dotyczące rozlicznych rozwiązań stosowanych podczas organizacji ślubu i wesela chciałbym zaproponować kilka subiektywnych poleceń niezwykłych usługodawców, miejsc i produktów, które moim zdaniem są warte uwagi. Jest to subiektywny zestaw poleceń, w którym kieruję się empatią, sympatią, uczciwością, profesjonalizmem i z każdym sezonem ślubnym poniższa lista się zmienia.

W związku z tym, że lubię współpracować z poniższymi firmami moi klienci mogą z tego tytułu liczyć na rabat w przypadku wyboru, któregoś z poniższych usługodawców.

Lokal na wesele w okolicach Bielska-Białej

W wyszczególnionym artykule prezentuję piękne lokale weselne w okolicach Bielska-Białej. Gdzie można zorganizować ciekawe i różnorodne śluby oraz przyjęcia weselne. We wszystkich przestrzeniach miałem okazję niejednokrotnie pracować a na moim blogu można znaleźć publikacje fotograficzne z wymienionych miejsc. Serdecznie zachęcam do obejrzenia wspomnianych reportaży ślubnych.
Pozwoliłem sobie również przygotować artykuł prezentujący sale weselne w stylu glamour w okolicy Bielska oraz Żywca, w których miałem przyjemność fotografować w ostatnich latach. Z wymionami lokalami wiąże się ogromny sentyment do fotografowanych ludzi, momentów oraz emocji więc kolejny raz muszę podkreślić fakt iż wszystkie polecane usługi są bardzo subiektywne.

Obsługa muzyczna wesela

Po kilkudziesięciu latach pracy na różnego typu przyjęciach z wielką przyjemnością mogę powiedzieć coś o oprawie dźwiękowej zabawy. Obsługa muzyczna wesela to podstawa każdego tanecznego wydarzenia. Wybór usługodawców jest ogromny.

Obsługa filmowa

Jest to wymagająca dziedzina branży ślubnej. Moim zdaniem dużo trudniejsze zadanie do wykonania niż w przypadku zdjęć ślubnych. Pomijając całe spektrum problemów technicznych i kilkusekundowego wyłapania momentu decydującego to operator podczas realizacji wesela musi jeszcze się zmagać ze stereotypowym spojrzeniem gości na pracę „kamerzysty”. Mimo iż w internecie można znaleźć dużą ilość ogłoszeń dotyczących nagrywania filmów to serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na Mateusza Jachyma reprezentującego Jachym Cinematic Studio.

Dekoracje i kwiaty na ślub i wesele

W fotografii najbardziej lubię To, co za chwilę się wydarzy, ale nikt jeszcze nie wie co to będzie. Moment decydujący czyli esencja reportażu fotograficznego. Ślub i wesele również można zliczyć do tej kategorii i moim głównym zadaniem jest właśnie takie polowanie. Jednak nie można być obojętnym gdy przyjęcie opatrzone jest pięknymi, kreatywnymi i przyciągającymi wzrok dekoracjami. Zapraszam do prezentacji twórców Dekoracje i kwiaty na ślub i wesele

Słodkości na wesele

O tak, rzeczy których Nie da się pominąć mi żadnym przyjęciu. Słodkości na weselne, które zawsze cieszą oko i wyśmienicie smakują. Takie małe dzieła sztuki, które można przekąsić w każdej chwili trwania wesela do aromatycznej kawy.

Wizaż ślubny

Podobno każda panna młoda marzy o tym aby błyszczeć na swoim ślubie. Oczywiście z perspektywy fotografa ślubnego to mogę stwierdzić, że przynajmniej podstawowy/minimalny wizaż ślubny potrafi olśnić i zaczarować gości.

Wedding planner

Przez ostatnie lata coraz bardziej popularną usługą podczas organizacji wesela jest pomoc wedding plannera. Osoba, która zajmuje się koordynacją przyjęcia. W tym miejscu mogę polecić Gabrysię, która od lat nieutrudzenie prowadzi i rozwija swoją firmę Be my wife. Wynajęcie takiej osoby do pomocy w organizowaniu własnego wesela daje ogromną swobodę, zrzuca stress, który się z tym wiąże, ale i pozwala dostosować przyjęcie weselne pod przyszłych Państwa Młodych. Bogate doświadczenie i ogrom znajomości sprawi, że wedding planner dysponuje dużo większym wachlarzem usługodawców, produktów i możliwości. Polecam!

Książki i albumy fotograficzne

Mimo iż mamy XXI wiek i większość naszych fotograficzno-zdjęciowych wspomnień znajduje się w cyfrowym świecie to w dalszym ciągu namacalne drukowane produkty mają swój urok. Aktualnie tradycyjne albumy fotograficzne wykonuję w firmie Albumstyl, foto-albumy oraz foto-książki wykonuję w Krukbook oraz NPhoto serdecznie zachęcam do obejrzenia tych pięknych produktów.

CLOSE MENU