P

Przy okazji tytułowego krótkiego spaceru w okolicach Bielska-Białej z którego właśnie wróciłem chciałbym się podzielić z Wami pewnym spostrzeżeniem. Przestaliśmy robić zdjęcia a czasy pięknych, starych czarno-białych albumów z wyblakniętymi zdjęciami przeminęły. Przyzwyczailiśmy się, że do wykonywania fotografii potrzebujemy profesjonalnego fotografa i zaawansowanego sprzętu, jest w tym oczywiście sporo prawdy, jednak nie zwalnia nas to z obowiązku fotografowania dnia codziennego i opowiadania o naszym rodzinnym życiu! Mam wrażenie że zamknęliśmy się tylko i wyłącznie na robieniu tzw. selfi, coraz mniej fotografujemy nasze najbliższe otoczenie a najwięcej fotografii posiadamy z dwu-tygodniwych wakacji.

Nasi dziadkowie i rodzice zostawili nam w spadku dużo mniej fotografii, ale za to są to dużo bardziej treściwe obrazy, mimo iż dysponowali dużo gorszymi narzędziami. My mając do tego wygodne i szybkie aparaty właściwie tego nie robimy. Niestety przyjęliśmy, że ważne jest abyśmy posiadali zdjęcia ze ślubu, sesji ciążowej, urodzin, chrztu i jakichś większych spotkań rodzinnych. Nasze życie jednak toczy się codziennie! Każdego dnia możemy zrobić historyczną pamiątkę dla nas i naszych pokoleń. Serdecznie Was/nas do tego zachęcam a za kilka/kilkanaście lat te zdjęcia będą dla nas więcej warte niż nawet zdjęcia ślubne.

Poniżej przedstawiam kilka moich prywatnych rodzinnych zdjęć z krótkiego zimowego spacerku z rodziną a teraz zabieram się za wysłanie ich do wydrukowania do ramki na ścianę, która właśnie takimi codziennymi zdjęciami jest pokolorowana.

Domowe historie, zimowy, rodzinny spacer pod Bielskiem.

fotografia rodzinna - zimowy spacer
fotografia rodzinna - zimowy spacer
fotografia rodzinna - zimowy spacer
fotografia rodzinna - zimowy spacer
fotografia rodzinna - zimowy spacer
Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU