F

Fotograf ślubny Szczyrk

Jesteście w trakcie przygotowań do ślubu i aktualnie szukacie fotografa ślubnego, który wykona dla Was ciekawy reportaż ślubny w Szczyrku? Tak, dobrze trafiliście. Od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą fotografią ślubną w Szczyrku i okolicznych miejscowościach. Choć najbardziej lubię wykonywać naturalne, ciekawe i niepozowane fotografie ślubne to w skład moich usług fotograficznych pomijając oczywisty reportaż ślubny wchodzi sesja narzeczeńska, sesja ślubna w innym dniu, sesja buduarowa (serdecznie zachęcam do przejrzenia mojego portfolio umieszczonego na mojej stronie).

Ciekawe zdjęcia ślubne w Szczyrku

Mimo iż wykonuję różne reportaże ślubne w całej Polsce to związku z tym, że pochodzę z sąsiedniej miejscowości to w Szczyrku zdarza mi się fotografować śluby często. Jest to bardzo popularna turystyczna miejscowość, która przyciąga turystów pieszych, rowerowych zimą narciarzy a całorocznie obsługuje ogromną ilość ślubów i wesel w licznych Szczyrkowskich salach i hotelach. Jakiś czas temu napisałem, artykuł prezentujący sale weselne w stylu glamour w okolicy Bielska oraz Żywca w których miałem przyjemność wykonywać zdjęcia ślubne. Mimo iż uważam, że ciekawe fotografie ślubne można zrobić dosłownie wszędzie i na każdym przyjęciu weselnym to plenerowe zdjęcia ślubne Szczyrku można urozmaicić wygodnym górskim położeniem. Miejscowość wręcz szczyci się doskonałym górskim położeniem i są to uzasadnione argumenty do wykonania pięknych plenerów ślubnych o wschodzie lub zachodzę słońca w Szczyrku. Fotografie ślubne można wykonać na Skrzycznem, jest to najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego gdzie w pieszej wędrówce dotarcie na szczyt zajmie nam ok 2 godzin lub dla większej wygodny możemy skorzystać z kolejki i wyjechać na zachód słońca na samą górę. Okoliczne ścieżki i drogi również pozwalają dojechać samochodem w piękne plenerowe górskie przestrzenie.

Wesele w Szczyrku

We wspomnianej wcześniej publikacji pozwoliłem sobie przybliżyć sale na wesele w Szczyrku. Każdy z opisywanych lokali weselnych może poszczycić się eleganckim nie narzucającym charakterem, smacznym jedzeniem oraz drobnymi elementami górskimi lub folklorystycznymi cechującymi ten region Polski. Sale weselne bardzo często i bez problemów pomagają przygotować cywilną lub humanistyczną ceremonię ślubną w Szczyrku oraz w miarę możliwości lokalu oraz warunków pogodowych pomagają zrealizować ślub w plenerze. Organizując wesele w Szczyrku poszukujesz kościoła rzymsko-katolickiego? Są trzy kościoły. Każdy ma swój urok i charakter. Parafialny kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Szczyrku, Sanktuarium św. Jakuba, piękny drewniany i zabytkowy kościółek ukryty przy głównej drodze oraz sanktuarium położone na zboczach góry Magury zwane „kościołem na Górce w Szczyrku” – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski. Z każdego z tych kościołów dojazd na wesele w Szczyrku jest łatwy jednak w sezonie letnim mogą występować korki.

Reportaż ślubny w Szczyrku

Poniżej prezentuję reportaż ślubny Sylwii i Bartosza. Przygotowania do ślubu i wesela zrobiliśmy w Bielsku-Białej w mieszkaniu Państwa Młodych, kolejno szybki przejazd do Szczyrku (14km). Ceremonia ślubna odbyła się w kościele parafialnym pw. św. Apostołów Piotra w Szczyrku, natomiast przyjęcie weselne zostało zorganizowane w sali weselnej Venecia i Verona w centrum Szczyrku. Powyżej wspomniany kościół znajduje się tak blisko opisywanej sali weselnej, że bardzo często zdarza się, że po ślubnej mszy świętej Młoda Para wraz ze swoimi gośćmi może do lokalu przejść na nogach gdyż odległość dzieląca te dwa miejsca to zaledwie ok 350m.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU