S

Sale weselne w stylu glamour w okolicy Bielska oraz Żywca

Jak już nieraz miałem okazję pisać na tej stronie chlubię się moim pochodzeniem. Moje korzenie sięgają ludów Wołoskich które przywędrowały w okolice Żywca, Bielska z Bałkanów dając początek pięknej i bogatej kulturze góralskiej w Beskidach. Reportaże ślubne z powodzeniem udaje mi się robić w całej Polsce jednak moje rodzinne tereny Żywieczczyzny znam doskonale i z wielką radością fotografuję śluby w okolicy Bielska-Białej. Niejednokrotnie w ciągu sezonu weselnego robię zdjęcia ślubne w Szczyrku, Łodygowicach, Żywcu, na Kocierzu, w Osieku czy w Węgierskiej Górce. Wszystkie z tych miejscowości mają swój urok a znajdujące się w nich sale charakteryzują się elegancją oraz nie narzucającą stylistyką dającą dużą swobodę podczas organizowania przyjęcia weselnego.

Wesele w Szczyrku

Nie da się ukryć, że znany wszystkim Szczyrk stał się swego rodzaju mekką ślubną południa polski. Mamy tutaj ogromną ilość sal weselnych w których w sezonie letnim możemy codziennie zaobserwować roztańczoną Parę Młodą. Bliskość Bielska-Białej oraz gór Beskidu śląskiego przyciągają klientów z dalszych rejonów Polski i Europy jak i tych z najbliższego sąsiedztwa Szczyrku. W opisywanej miejscowości można spotkać bardzo dużo sal weselnych i jest to chyba największe zagęszczenie tego typu obiektów na terenie całej Polski. Nie miałem przyjemności być we wszystkich dostępnych salach jednak te najbardziej znane i lubiane mogę bez problemu wymienić.

  • Sale weselne Romeo i Julia w Szczyrku
  • Sale weselne Venecia i Verona w Szczyrku
  • Sala weselna Biała Róża
  • Hotel Alpin
  • Hotel Meta
  • Apartamenty Parkowe w Szczyrku
  • Gospoda Polska (stylistyka góralska, drewniana karczma)

Romeo & Julia wesele w Szczyrku oraz sale weselne Venecia & Verona to siostrzane lokale, które charakteryzują się dokładnie taką samą stylistyką można wręcz z powodzeniem powiedzieć, że są to lustrzane przestrzenie i niekiedy trudno odróżnić jedno wnętrze od drugiego. Przeszkolone, jasne i przestrzenne dwu-poziomowe budynki znajdujące się w samym centrum Szczyrku. Są to przestrzenie w których bardzo dobrze się fotografuje a goście przy restauracyjnych okrągłych stołach czują się bardzo swobodnie. Efektywności do fotografii ślubnych podczas weselnych tańców w zestawianych salach powinno dodać oświetlenie sceniczne obsługi muzycznej oraz efektowny suchy lód. Standardowym już elementem przyjęcia weselnego organizowanego w Beskidach a zwłaszcza w wesela w Szczyrku jest akcent góralski. Wesoła kapela góralska jest atrakcyjnym elementem takiego wesela. Rozśpiewani i roztańczeni muzykanci rozbawią gości różnymi anegdotami, kawałami, zabawami oraz tanecznym krokiem zaprowadzą i zarazem umilą kolację w karczmianej atmosferze.

Sala na wesele w Szczyrku, elegancki lokal Biała Róża

Tuż przed opisywanymi wcześniej salami weselnymi w Szczyrku znajduje się elegancki lokal Biała Róża. Stylistycznie tak jak i jakościowo niczym nie ustępuje salom Romeo & Julia oraz Venecia. Lokal Biała róża dodatkowo dysponuje duży taras na który możemy wyjść prosto z parkietu.

Wesele w Dworku Góralskim w Łodygowicach

W niedużej odległości od znanej Szczyrkowskiej dziedziny. Jest położona malownicza i bogata w różnego rodzaju atrakcje turystyczne Gmina Łodygowice. W opisywanej miejscowości znajduje się jedna z ładniejszych sal w okolicy – Dworek Góralski wesele w Łodygowicach. Położenie i urok lokalu niczym nie odbiega od tych Szczyrkowskich restauracji. Malownicza przestrzeń wokół lokalu oraz góralska stylistyka budynku doskonale wpisuje się w beskidzki krajobraz Kotliny Żywieckiej. W zależności od obranej stylistyki ślubnej lokal dysponuje dwoma oddzielnymi salami balowymi – Sala Kryształowa oraz Sala Góralska. Ta pierwsza prezentuje stylistykę restauracyjną, glamour podobnie jak sale weselne w Szczyrku. Druga sala charakteryzuje się góralską, drewnianym charakterem wykończenia wnętrza.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU