F

Fotografia potraw w Bielsku-Białej

Lata temu jak zaczynałem moją przygodę z aparatem, za główny cel rozwoju obrałem reportaż fotograficzny oraz pejzaż. Taki kierunek podyktowany był, uwielbianym przeze mnie poczuciem przestrzeni oraz wolności. Ze wzrostem doświadczenia moich zdjęciach zaczął się pojawiać człowiek z całym bagażem różnych Jego przymiotów i taki zestaw przez długi okres czasu uważałem za pełny i zamknięty. Oczywiście w tym samym czasie próbowałem różnych technik i dziedzin fotografii. Przez długi okres czasu nie doceniałem fotografii studyjnej w zawalonym sprzętem bielskim atelier brakowało mi zawsze przestrzeni i swobody. Nie podobała mi się również perspektywa monotoniczności i zamknięcia się w pracowni z aparatem.
Moja praca z branży ślubnej pozwoliła mi w pierwszych latach działalności gospodarczej odwiedzić i poznać większość bielskich lokali gastronomicznych. Inwencja par młodych oraz osób zarządzających restauracjami czy salami weselnymi również sprawiła, że w niektóre miejsca bardzo chętnie powracam.

Dworek New Restaurant jako centrum bielskiej gastronomii

Wykwintne miejsce na bielskiej mapie restauracji gdzie możemy doświadczyć ciekawą i nowoczesną kuchnię. Tak jednym zdaniem chciałbym opisać Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej. To właśnie wspomniany powyżej lokal a dokładniej ludzie tam pracujący z pasją i oddaniem sprawili, że pokochałem fotografię potraw. W tym eleganckim i niezwykle klimatycznym miejscu po namowie managera zaczęliśmy regularnie robić sesje jedzenia. Już po pierwszej sesji zakochałem się w kreacyjnej fotografii żywności. Podobnie jak ze zmysłem smaku w tego typu fotografiach może być mnóstwo kreacji, pikanterii, słodkości oraz innych pysznych przymiotników dobrego jedzenia.

Nie ukrywam, że tą bielską restaurację odkryłem przypadkiem. Kilka lat temu to właśnie młoda para mnie tam zabrała na swoje przyjęcie weselne. Wspaniała aura i elegancja miejsca pozwoliła mi wykonać bardzo romantyczny i emocjonalny reportaż ślubny, który można zobaczyć na moim blogu w publikacji Dworek New Restaurant, piękne wesele w Bielsku-Białej.

fotografia potraw bielsko-biała
zdjęcia jedzenia bielsko
kreacyjna fotografia żywności
zdjęcia jedzenia bielsko-biała
nalewanie kremu w bielskiej restauracji
fotografia kulinarna jedzenia
fotografia potraw
fotografia jedzenia
ciekawa fotografia żywności
Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU