W

Właśnie opublikowałem piękne wesele w Szybie Bończyk w Katowicach więc udało mi się znaleźć chwilę czasu aby podzielić się z Wami krótką publikacją: „Mój cały świat – fotografia rodzinna”.

Fotografuję od lat, przez ten długi okres czasu aparat stał się dla mnie czymś bezwzględnie potrzebnym. Robienie zdjęć stało się moją codziennością, czymś bezwarunkowym tak jak oddychanie. Kocham i potrzebuję to robić, a przez to jeszcze bardziej przeżywam te wszystkie moje małe i duże momenty życia.
W zdjęciach rodzinnych najbardziej lubię przełamywanie granic intymności i docieranie do pewnej naturalności i prawdziwości człowieka. Takowe zdjęcia nie są technicznie doskonałe, wręcz przeciwnie – pewna maniera niedopowiedzianej niedoskonałości sprawia, że emocjonalnie możemy je odbierać jako naturalnie doskonałe i prawdziwe.

Mój cały świat – fotografia rodzinna

mój cały świat - fotografia rodzinna
mój cały świat - fotografia rodzinna
mój cały świat - fotografia rodzinna
mój cały świat - fotografia rodzinna
mój cały świat - fotografia rodzinna

Wszystkie powyższe zdjęcia wykonałem w okolicach Bielska-Białej. Oprócz tego, że właśnie tutaj studiowałem do tytułu inżyniera i mam ogromny sentyment do tego miasta to właśnie w Bielsku wykonałem piękne zdjęcia ślubne w Dworku New Restaurant. Będzie mi niezwykle miło, jeżeli jeszcze trochę pozwiedzasz moją fotografię ślubną lub moje autorskie projekty fotograficzne do czego Cię serdecznie zapraszam.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU