N

Naturalna sesja narzeczeńska w lesie koło Bielska-Białej

Życie w zabieganym świecie kradnie nam czas! Ciągle obiecujemy sobie, że „ogarniemy” tą czy inną sprawę i będziemy mieć więcej „luzu”. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że to się nie udaje. Po aktualnym zadaniu pojawia się kolejna ważna sprawa do załatwienia. I tak z dnia na dzień przesuwamy się w czasie „ogarniając” coraz to ważniejsze sprawy. Prowadząc działalność fotograficzną codziennie na monitorze komputera lub w albumach ze zdjęciami obserwuję minione chwile. Publikując poniższe fotografie narzeczeńskie Ines i Bartosza był jeszcze cały rok do Ich ceremonii ślubnej. Teraz pisząc ten tekst mamy rok 2022 a to oznacza, że wspomnieni wcześniej narzeczeni są już rok po ślubie! Każdy czas i etap naszego Życia jest szczególny dlatego należy z niego czerpać i delektować się Nim w tak dużym stopniu jak tylko możemy.
Jestem niezwykle dumny z tego, że mogę fotografować ludzi w tych wszystkich momentach. Cieszy mnie to, że ludzie znajdują czas dla siebie, doceniają jego wartość oraz sens fotografowania. Tytułowa sesja narzeczeńska może również być doskonałym odpoczynkiem i oderwaniem się od rzeczywistości. Zdąża mi się Romantyczna sesja narzeczeńska w Bielsku-Białej, ale nade wszystko uwielbiam przebywać w naturalnej przestrzeni łąki i lasu. Cisza, spokój i intymność takiego pleneru jest kojąca. Naturalna sesja narzeczeńska Ines i Bartka wykonana właśnie w lesie w okolicy Bielska-Białej jest tych słów doskonałym przykładem.
Przyjęło się traktować, że sesja narzeczeńska to taka przedślubna próba fotograficzna. Otóż nie! dzień ślubu będzie inny, sesja ślubna plenerowa realizowana w innym dniu również będzie niosła ze sobą inne emocje oraz obrazy. Opisywany rodzaj sesji ma na celu pokazać portret naszej osobowości i związku w danym momencie. Osobiście proponuję wyrażenie „sesja narzeczeńska” zastąpić na „sesja randkowa”. Gdyż to pierwsze twierdzenie podprogowo rezerwuje dla siebie młody, przedślubny i narzeczeński czas a w rzeczywistości przecież możemy się fotografować zawsze! Każdy moment naszego życia jest indywidualny i wyjątkowy.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU