W

W fotograficznym świecie ślubnych i weselnych wydarzeń bardzo często jest tak, że każdy chce mieć jedyny, unikatowy i najlepszy dzień ślubu. W związku z tym ciągle trwa wyścig o coraz to ciekawsze elementy ślubno-weselne. Oczywiście szukanie takich rzeczy nie jest złe, ale zdarza się tak, że to one zaczynają przyćmiewać całe wydarzenie, które w gruncie rzeczy nie potrzebuje żadnych dodatków. No właśnie! Ceremonia miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej jest sama w&nbps;sobie piękna. Zwracając uwagę na fakt, że wokół pary młodej są Ich najbliżsi, którzy z szacunku i miłości Im towarzyszą podczas ceremonii i wesela to już to powinno wystarczyć do osiągnięcia pięknego wesela.

Gosia i Kuba właśnie tacy są. Skromni, życzliwi, kochający i pełni miłości do siebie i otaczających ich ludzi. Nic więcej nie było potrzeba aby wyszło piękne, tradycyjne wesele w Wilkowicach. Dzień był ciepły, dużo gości przyjechało do domu Panny młodej więc błogosławieństwo na zewnątrz okazało się doskonałym pomysłem. Wszyscy mogli podziwiać benedykcję i nikt nie czuł się przytłoczony dużą ilością osób w ogrodzie. Ceremonię w kościele św. Franciszka z Asyżu w Wapienicy uświetnili odświętnie ubrani górale, liczni muzycy oraz soliści. Wesele natomiast odbyło się w Wilkowicach w „strażnicy” OSP. Często słyszę opinię że klasyczny ślub i wesele to już nie modny przeżytek. Niestety nie mogę się zgodzić z argumentem „że nie warto” tego typu imprez organizować. Przyjęcie było wspaniałe, wszyscy bawili się pierwszorzędnie. Do dzisiaj oglądając fotografie ślubne jestem pod wrażeniem tej zabawy weselnej. Sobie oraz wszystkim przyszłym parom młodym z całego serca życzę właśnie takiej szampańskiej zabawy.

Oczywistą oczywistością jest to, że każdy z nas jest inny a w związku z tym każdy poszukuje swojego stylu. Nie ma złotej metody na zorganizowanie perfekcyjnego ślubu oraz pierwszorzędnego wesela. Wszystko leży w Nas! Ostatnio jako „obiektywny fotograf ślubny” byłem świadkiem jak Agnieszka i Julio przygotowali Zjawiskowy ślub i wesele w eleganckim Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. Całkowicie inna stylistyka przyjęcia weselnego niż w opisywanym tutaj tradycyjnym weselu w Wilkowicach. Jednak też wyszło pięknie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia fotografii ślubnych.

Comments

Takie naprawdę prawdziwie prawdziwe, autentyczny klimat zarówno pary, gości, jak z reportażu :)

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU