K

Każdy z Nas jest inny a mimo to wszyscy lubimy muzykę. Pomijając różnorodność gatunków, w których się lubujemy płynąc przez życie nieustannie towarzyszy nam jakaś melodia lub utwór. Życie z muzyką jest porostu piękniejsze. Ślub i wesele jest doskonałą okazją, żeby tą naszą życiową ścieżką dźwiękową się podzielić i wspólnie przy niej świętować. Bardzo lubię dystans na weselach gdy goście po porostu się bawią i cieszą przy różnorodnych rodzajach muzyki. Jednak nie będzie to odkrywcze twierdzenie, że aby zabawa wyszła wystrzałowo a goście bawili się swobodnie i na pełnej „petardzie” to w większości przypadków potrzebna jest pomoc. Z ratunkiem przychodzi nam dobry zespół muzyczny, dj/konferansjer do wynajęcia. Osoby, które dzięki swoje mu wyczuciu oraz stylistyce wyniosą zabawę weselną na wyższy poziom. Z ogromnym zadowoleniem prezentuję poniższą listę. Subiektywny zestaw empatycznych, sympatycznych, i pomocnych osób, które swoją osobą oraz muzyką niezwykle uatrakcyjniają przyjęcie weselne. Na poniższej liście nie znajdziecie ludzi fałszywych, wyśmiewnych oraz zamkniętych na świeże pomysły klientów. Pomijając umiejętności techniczne to szanuję i podziwiam również kulturę, elegancję i inteligencję wymienionych usługodawców.

Obsługa muzyczna wesela

Choć uważam, że w przypadku powyższych osób nie ma to aż takiego znaczenia, to jednak zawsze warto posłuchać i porozmawiać z daną firmą czy oferowana stylistyka jest zbliżoną do naszego oczekiwanego gustu muzycznego. Dodatkowo prezentowane osoby dysponują efektownym oświetleniem i sprzętem scenicznym co w zależności od wybranej sali weselnej może zwiększyć efektowność fotografii ślubnej. Osobiście chciałbym zaznaczyć fakt, że każda z polecanych przez mnie osób cechuje się unikatowymi umiejętnościami bądź usługami. Pomijając elegancję i profesjonalność Michała z ULala Entertainment to jego Kreatywność w prowadzeniu imprezy jest niezastąpiona. Filip czaruje swoją aparycją i zaangażowaniem w realizację szalonego wesela. Paweł pełen wrażliwości i empatii poza rozkręceniem imprezy zorganizuje koncert na którym zagra i zaśpiewa. Kajetan patrzy na życie zawsze widząc jego pozytywne aspekty, z uśmiechem i elegancją prowadzi przyjęcie weselne. Krzysiek to unikatowy, kontaktowy i kreatywny Jegomość. Exodus Band poza pięcio-osobową podstawową sekcją muzyczną ma jeszcze ma na pokładzie jeszcze mocną sekcję dętą. This cover band to elegancja muzyczna oraz estetyczna.

Kapela góralska na wesele

Pochodzę z wioski znajdującej się w połowie drogi Żywiec-Bielsko-Biała. Łodygowice są miejscowością etnicznie należącą do regionu bogatej kultury góralskiej. W Beskidach podanie jak na Podhalu można spotkać się ze zjawiskową muzyką tradycyjną, którą uosabiają piękni ludzie kultywujący tradycję w tym regionie. Ze względu na moje pochodzenie i fascynujące dziedzictwo mojego rodzinnego regionu czuję się zobowiązany do zaprezentowania i polecenia usług nawiązujących do korzeni Górali beskidzkich. W sprawie uświetnienia ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej polecam kontakt z doświadczonymi i sympatycznymi w tym temacie góralami.

 • Mateusz Kurowski – Zbójnicy Kapela Góralska
 • Tomasz Habdas – tel. 795097963
  • Dj Jegomość bawi gości na weselu
   Goście weselni dobrze bawią się na weselu z dj Pawłem Miklerem
   wokalistka Ela Stawowczyk śpiewa na weselu z zespołem Exodus Band
   Goście tańczą z dj na weselu w Jaworzu Nałężu
   Sekcja dęta zespołu weselnego Exodus band
   Super zabawa weselna z zespołem weselnym Exodus band
   zadowoleni goście weselni na parkiecie
   Dj Paweł Mikler śpiewa na weselu w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej
   Goście Weselni szaleją na parkiecie
   Dj Czarny Latko na weselu w Jaworzu Nałęże - Ulala Entertainment
   Gitara
   Pierwszy taniec na weselu w Jaworzu Nałęże
   Daniel Stawowczyk - Exodus Band
   Fantastyczna zabawa weselna na parkiecie gra Filip Mazuchowski
   Filip Mazuchowski na weselu
   Goście doskonale się bawią na weselu
   Paweł Mikler śpiewa na weselu w lokalu Dworek New restaurant w Bielsku-Białej
   Pierwszy taniec pary młodej w ZAciszu Anny Korcz
   Klawiatura
   Konfetti podczas pierwszego tańca w Zaciszu Anny Korcz
   Dj Jegomość na weselu
   Idealna zabawa weselna
   Dj Kajetan Kukieła na weselu w Zaciszu Anny Korcz
   Mocna zabawa weselna
   Szaleństwo na parkiecie weselnym z Filipem Mazuchowskim
   Filip Mazuchowski na weselu
   sekcja dęta na weselu w sali Serenada w Osieku - Exodus band
   DJ Michał Czarny Latko na pięknym weselu
   Piękny tort weselny z parą młodą w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej
   Dobra zabawa weselna
   Szalone tańce na parkiecie weselnym
   zespół muzyczny This Cover Band

  Historie ślubne

  Odkryj inne zdjęcia ślubne

  CLOSE MENU