P

Plenerowy ślub w Bielsku

Coraz częściej wykonuję zlecenia na fotografię ślubną, która odbywa się w plenerze. Czasami jest to plenerowy ślub, czasami plenerowe wesele w górach a jeszcze czasami zdarza się, że ceremonia ślubna oraz wesele odbywają się całkowicie w plenerze. Przyczyn takich realizacji może być całkiem sporo jednak nie jest to miejsce aby te przyczyny rozważać. Rozmaitość lokali, pięknie przygotowane przestrzenie do plenerowej ceremonii ślubnej przyciągają coraz więcej zwolenników realizacji ślubu i wesela według swojej własnej koncepcji. Każdy kto spotkał się z organizacją tego typu wydarzenia wie, że podstawowym warunkiem takiego przedsięwzięcia jest odpowiednia przestrzeń dysponująca zapleczem kuchenno-sanitarnym oraz możliwość szybkiej reorganizacji imprezy w razie załamania pogodowego. Dobrze zorganizowany i w bezstresowych warunkach plenerowy ślub w Bielsku-Białej jest możliwy zaledwie w kilku lokalach. Jednym z takich miejsc jest prezentowany na poniższych zdjęciach Dworek New Restaurant. Położenie lokalu zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta, parking na którym zmieszczą się wszystkie samochody gości weselnych oraz duża przestrzeń ogrodowo-parkowa daje szeroki wachlarz możliwości organizacji plenerowego ślubu w Bielsku-Białej. Atutem opisywanego lokalu jest również różnorodność sal w restauracji co daje kolejne stylistyczne możliwości weselne.

Ciekawe zdjęcia ślubne Bielsko

Ucząc się teorii dotyczącej fotografowania oraz komponowania niejednokrotnie natkniemy się na stwierdzenie, że technicznie wykonywanie zdjęć nie jest większym problem, ale ciekawe oryginalne zdjęcia ślubne mogą stanowić już wyzwanie dla fotografa. Przewidywanie biegu wydarzeń, różnych weselnych sytuacji, wyłapanie najlepszego momentu i zamknięcie tego wszystkiego w interesującej bądź intrygującej kompozycji jest wyzwaniem dla każdego fotografa. Ciekawe zdjęcia ślubne to różnorodne i zaskakujące fotografie wykonane podczas reportażu ślubnego. Oczywiście zdjęcia ślubne to też fotografia pamiątkowa, ponadczasowa więc nie powinno zabraknąć obrazów grupowych, czy pięknych zdjęć portretowo-plenerowych a wszystko to czyni ten dzień dla fotografa prawdziwym wyzwaniem aby jego praca dała ciekawe zdjęcia ślubne. Bielsko pomimo tego, że znajduje się na południu Polski, może poszczycić się dużą ilością osób które mogą nazywać prezentować się jako fotograf ślubny.

Fotograf ślubny Bielsko

Mimo iż jeżdżę po całej Polsce jako fotograf ślubny i wykonuję różne zlecenia dla Par Młodych na dużych jak i na kameralnych przyjęciach ślubnych to jednak bardzo lubię pracować w rejonach Bielska-Białej. Bielsko należy do tych małych urokliwych miejscowości u podnóża Beskidu Śląskiego i Małego gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością. Jako fotograf ślubny bardzo często mogę obserwować takie przyjęcia. Właśnie jedną z przestrzeni, które posiada do zaoferowania Bielsko do zrealizowania plenerowego ślubu jest Dworek New Restaurant. Jedno z moich ulubionych miejsc na eleganckiej, ślubnej i kulinarnej mapie Bielsk-Białej. Przygotowania ślubne odbyły się w Parkhotel Vienna w Bielsku-Białej, ślub i wesele w opisywanej restauracji. Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych, ale również do odwiedzenia lokalu i degustacji potraw.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU