Z

Zjawiskowy ślub i wesele w eleganckim Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej

Są miejsca do których regularnie wracam. Taką właśnie przestrzenią szczyci się prezentowany na poniższych fotografiach Bielski lokal. Elegancki Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej jest idealną lokalizacją do zorganizowania zjawiskowego ślubu i wesela.

W ten lipcowy dzień wszystko się zgrało. Choć początkowo pogoda nikogo nie rozpieszczała gdyż intensywnie padał deszcz. Na szczęście warunki atmosferyczne nie mają większego znaczenia. Z moich prywatnych obserwacji wynika, że emocje towarzyszące większości par młodych w dniu ślubu sprawiają, że zewnętrzna aura pogodowa nie ma znaczenia. I bardzo dobrze! Piękne rzeczy dzieją się nieustannie bez znaczenia warunków zewnętrznych. Od lat zajmuję się reportażem ślubnym i codziennie w mojej pracy jestem światkiem miłości oraz oddania drugiego człowieka. Agnieszka i Julio właśnie tacy są a ich ciepła aura zgromadziła wokół siebie podobnych pięknych ludzi. W większości przypadków podczas swojej ślubnej pracy spotykam ludzi po raz pierwszy. Z perspektywy fotografa ślubnego nauczyłem się dostrzegać drobnostki. Uwielbiam fotografować zżytą i kochającą się rodzinę, nigdy nie mogę wyjść z tego zachwytu szacunku i przywiązania, którą większość moich klientów sobie nawzajem ofiaruje. Podczas tego eleganckiego przyjęcia, każdy moment był zjawiskowy. Do niezwykłego odbioru tego ślubu i wesela przyczynił się również zachwycający muzyk – Paweł Mikler.
Reasumując. Wszystko do siebie doskonale pasowało i z drobnych elementów powstał jeden urokliwy obraz – zjawiskowy ślub i wesele w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej.

Comments
Marek Czeżyk

Kolejny przemyślany reportaż z masą fantastycznych zdjęć. Świetna praca!

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU