F

Fotografia ślubna to nie jedyny rodzaj pracy, którą wykonuję z aparatem w ręku. Coraz częściej zdarza mi się wykonywać różne indywidualne zlecenia (sesje portretowe i reportaże). A podczas takich projektów bardzo lubię swobodę działania. Mogę wtedy „po swojemu” określić miejsce, kompozycję i cel fotografii. Podobnie było i tym razem. Podczas wykonania poniższych pozowanych fotografii do portfolio pracowaliśmy razem z fotografem Łukaszem Cinalem, modelką Joanna Sendecka oraz sympatyczną i znaną w branży ślubnej wizażystką Justyną Nawacką-Gąsior, kwiaty do projektu przygotowała pracowania Blumen & Kunst z Warszawy.

W dzikim sadzie

zdjęcia w plenerze
zdjęcia w plenerze
zdjęcia w plenerze
zdjęcia w plenerze

Jeśli masz ochotę zobaczyć inne moje projekty to zerknij do zakładki „fotografia autorska” najnowsze projekty dotyczące Ekstremalnej Drogi Krzyżowej czy seria zdjęć poruszająca temat aktywnego życia – Active Life napewno Ci się spodobają.
Serdecznie zapraszam Cię również do obejrzenia innych moich zdjęć ślubnych i life stylowych takich jak sesja narzeczeńska w Irlandii, ślub plenerowy w Warszawie więcej tego typu fotografii można zobaczyć w zakładce blog na mojej stronie – mam nadzieję, że fotografie Ci się spodobają.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU