P

Pewnie już nieraz na tej stronie o tym pisałem, ale kolejny raz. Mam wspaniałą pracę! Codziennie doświadczam kontaktu z niezwykłymi ludźmi, którzy inspirują. Od kilku już lat pomyślnie współpracuję z lokalem Dworek New Restaurant w Bielsk-Białej. Właśnie w tym miejscu na bielskiej mapie przecinają się ścieżki dobrego smaku, kreatywności, elegancji, pasji i życzliwości. W wyniku wspomnianej wyżej współpracy mam okazję współtworzyć niepowtarzalne obrazy fotograficzne.

Fotografia jedzenia już od kilku lat wynosi się na wyżyny kreatywności. Pomijając niepowtarzalne smaki każdego przygotowanego dania to na uwagę zasługuje jego dekoracja oraz sposób podania. Posiłki z należytą starannością są przygotowywane na wykwintną kolację czy imprezy okolicznościowe. Nie ma wyjątków, aprowizacja musi być opracowana w najmniejszych szczegółach.

Na uwagę zasługuje również fakt, że fotografia kulinarna oraz sesje jedzenia wykonywane na potrzeby indywidualnego klienta nie są już tylko potrzebne do wykorzystania na banerze reklamowym czy w menu lokalu. Różnorodne, ciekawe i intrygujące zdjęcia potraw wspaniale wpisują się w przestrzeń internetową gdzie w portalach społecznościowych z błyskotliwymi opisami bezkonkurencyjnie wyróżniają wyjątkowość i charakter Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej (Serdecznie polecam zerknąć na profil lokalu na ig).

Reasumując, fotografia potraw sprawia mi ogromną frajdę. W tej przestrzeni odnalazłem doskonałą i kreatywną odskocznię od zdjęć okolicznościowych. Oczywiście istnieje możliwość połączenia jednego oraz drugiego, co często się zdarza. Reportaże z tego eleganckiego bielskiego lokalu można zobaczyć na mojej stronie (zapraszam na mojego bloga ślubnego).

inspirująca fotografia napojów w bielsku białej - trzy fazy przygotowania kawy
ciekawa fotografia jedzenia w dworku new restaurant
prezentacja win w bielskim Dworku New Restaurant
wspaniałe jedzenie na dobrych zdjęciach
inspirująca fotografia wina w Bielsku-Białej
elegancka fotografia jedzenia
jesienna fotografia potraw w najlepszej bielskiej restauracji
ciekawa fotografia kulinarna
inspirujące jesienne zdjecia jedzenia do menu
sztuka kulinarna na dobrych zdjęciach jedzenia
interesująca fotografia jedzenia i picia
kawa w bielskiej restauracji
paleta kucharza, składniki do przygotowania jedzenia
Fotografia jedzenia - ryba
Zestaw potraw na jednej fotografii
Zestaw jesiennych herbat w restauracji na parapecie
Butelka dobrego czerwonego wina z kieliszkiem w restauracji
Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU