K

Każdy z nas ma coś takiego, co trzyma go „w pionie”. Tak się składa, że ja mam dużo takich rzeczy i bardzo często na wszystko brakuje mi czasu. Ten odwieczny mój problem sprawia, że od dłuższego już czasu nie mogę zacząć regularnego cyklu treningowego, ale nie będę marudził. Uwielbiam chodzić po górach, a gdyby do tego dołożyć jeszcze zwiększenie adrenaliny, wytrzymałości, siły, techniki i zgranego zespołu, to zaczyna być bardzo ciekawie.
Wszystkie te aspekty sprawiają, że trening wspinaczkowy i wyjazdy w skały są bardzo atrakcyjną formą wypoczynku, która wbrew pozorom nie wymaga dużo siły, lecz wiedzy, techniki i wyobraźni.

Jak można zobaczyć na naszej Bielskiej ściance wspinaczkowej (CW Totem – www.totem.org.pl), każdy kto tylko chce, może się zacząć wspinać i wbrew wszelkim mitom i pozorom uprawianie tego sportu nie jest niebezpieczne i nie wymaga ogromnej siły fizycznej lecz zaledwie chęci. Zresztą zapraszam wszystkich do zajrzenia na powyższą ściankę. Można usiąść, napić się dobrej kawy i zobaczyć, że atmosfera i bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie, a ludzie przychodzący poćwiczyć są w najróżniejszym wieku i z najróżniejszą kondycją fizyczną. Oczywiście nic nie zastąpi wspinania w plenerze, ale przecież od czegoś trzeba zacząć :)

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z różnych wypadów. W związku z tym, że za każdym razem jak jestem „na wspinie” to nie potrafię się zdecydować, czy chcę fotografować, czy chcę się wspinać i od czasu do czasu udaje mi się zrobić jedno i drugie.

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś w skałach lub w Bielskim Totemie.

zdjecie wspinaczkowe

zdjecie wspinaczkowe

zdjęcie wspinaczkowe

zdjecie wspinaczkowe

zdjęcie wspinaczkowe

zdjęcie wspinaczkowe

zdjecie wspinaczkowe

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz po sobie znak w postaci komentarzy do powyższej publikacji „Jest moc, czyli wyjazd w skały.”

Serdecznie zapraszam również na inne moje fotograficzne publikacje

Comments

Zdjęcia są przepiękne:)

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU