N

Na wesele bielsko!

Szukasz miejsca gdzie zorganizować ślub, zabawę lub przyjęcie? Na wesele bielsko! Miasto oraz jego otoczenie to doskonały punkt do zorganizowania takiego wydarzenia. Położenie miasta, urozmaicenie terenu, wygodna infrastruktura drogowa, turystyczna, oraz kolejowa potrafią na przyjezdnych gościach zrobić ogromne wrażenie a przyjazd zaproszonych osób na wesele może stać się dodatkowym czasem na kilkudniowy pobyt wypoczynkowy.

Koralowa sala weselna

Jako fotograf ślubny, Bielsko znam od początku swojej działalności fotograficznej. Podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych miałem przyjemność pracować w każdym bielskim lokalu. Z dumą i radością obserwuję jak każda sala weselna w okolicach Bielska się zmienia, podnosi swoje standardy organizowania imprez okolicznościowych i podejmowania gości.

Z przyjemnością prezentuję Wam poniższy reportaż ślubny. Koralowa Sala Bankietowa to piękna, nastrojowa i efektowana sala weselna – mogę tylko potwierdzić „googlowe pięć gwiazdek” i zachęcić do obejrzenia fotografii ślubnych Oli i Kacpra. Wydarzenie odbyło się w ciepły sierpniowy dzień. Makijaż ślubny w domowym zaciszu Panny Młodej przygotowała Justyna Sadowska. Ceremonia ślubna odbyła się w Kościele świętego Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej. Koralowa sala bankietowa znajduje się w Jaworzu. Przejazd samochodem z centrum Bielska zajmuje dziesięć minut a sala weselna dysponuje wygodnym darmowym parkingiem. Za muzykę oraz dobrą zabawę odpowiadał Dj Łukasz Nowaq.
Na mojej stronie można obejrzeć zdjęcia ślubne gdzie bielsko prezentuje inne zachwycające lokale takie jak Gościniec Jaworze Nałeżę, Dworek New Restaurant, Gościniec Szumny itp.

Comments
Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU