P

Piękny plenerowy ślub w górach

Gościniec Jaworze Nałęże to jedna z tych sal weselnych do których regularnie wracam i bardzo to lubię! Sala o której już nie raz wspominałem w artykule dotyczącym organizacji pięknego przyjęcia weselnego w okolicach Bielska-Białej. Piękny, drewniany kompleks weselny wybudowany Jaworzu Nałęże w lesie u podnóża Błatniej (szczyt Beskidu Śląskiego). Ciekawa architektura i położenie to nie wszystkie atuty tego miejsca. Lokal może się poszczycić też pyszną kuchnią, która bez problemu sprosta przygotowaniu wesela na 200. Duży lokal z antresolą, którą można wykorzystać na potrzeby weselne (np rozstawienie foto-budki, animacji dla dzieci, rozstawienie stolików dla gości i obsługi itp.) Dla mnie ta górna część kondygnacji stanowi dodatkową możliwość obserwacji. Dzięki temu na zdjęcia ślubne w Gościńcu Jaworze Nałężę mogą nabrać dodatkowej perspektywy. Pokaźna przestrzeń wokół sali weselnej daje dużą liczbę możliwości zaaranżowania ślubu i wesela do swoich potrzeb. Drewniany charakter, położenie i wszystkie pozostałe detale Gościńca dają możliwość zorganizowania ślubu i wesela w stylistyce rustykalnej/góralskiej/boho. Podobną salą weselną leżącą w Jaworzu jest Gościniec Szumny, do którego równie chętnie wracam.

Wesele Gościniec Jaworze Nałęże

Zdjęcia ślubne Ewy i Krzyśkia są retrospekcją sierpniowego, letniego dnia. Poranek był wietrzny i pochmurny w czasie przygotowań zaczął padać deszcz. Lubię takie wydarzenia. Zaczynają się niepozornie a z każdą kolejną chwilą jest coraz piękniej.
Sympatycznej Parze Młodej warunki atmosferyczne kompletnie nie przeszkadzały. Cieszyli się i wykorzystali w maksymalnym stopniu ten dzień. Współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność. To pewnie dlatego od przyjazdu do lokalu Gościniec Jaworze Nałęże zaczęło słońce świecić!
Poniższe fotografie ślubne prezentują piękny plenerowy ślub, który odbył się na terenie Gościńca Jaworze Nałęże. Nad drewnianym lokalem weselnym zostało przygotowane miejsce plenerowej ceremonii ślubnej. Widokowe miejsce zrobiło na gościach ogromne wrażenie a rustykalne przystrojenie podkreśliło czarujący klimat miejsca.
Na szczególną uwagę zasługuje również elegancka, ciekawa i dobra oprawa muzyczna wesela, za którą odpowiadał Michał Czarny Latko (kolejny raz z czystym sumieniem mogę polecić tego gościa!).

Pan młody u barbera, przygotowania ślubne pana młodego
Przygotowania przedślubne pana młodego u fryzjera w Bielsku-Białej
Ciekawe zdjęcia ślubne, odbicie sukini ślubne w oknie Panie Młodej
Detale ślubne wykonane podczas przygotowań ślubnych Panny Młodej w Bielsku
Makijaż ślubny na zdjęciach ślubnych Bielsko, malowanie panny młodej, przygotowania ślubne
Malowanie panny młodej do ślubu, przygotowania ślubne u Młodej Pani w domu, zdjęcia ślubne od przygotowań Bielsko
Malowanie ust panny młodej przed ślubem, przygotowania ślubne
Utrwalanie makijażu ślubnego panny młodej podczas przygotowań w dniu ślubu w Bielsku-Białej
Ciekawe, naturalne zdjęcia ślubne Bielsko, całująca się para młoda podczas przygotowań ślubnych
Ubieranie sukni ślubnej przed ceremonią w Bielsku
Comments
Marek Czeżyk

Świetny, dynamiczny i bogaty reportaż z pięknymi kolorami. Super!

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU