T

Tym razem będą „zdjęcia ślubne Bielsko„, wykonane na Starówce. Jedne z moich ulubionych ślubnych zdjęć plenerowych jakie do tej pory wykonałem. Prace powstały przede wszystkim dzięki zapałowi nowożeńców Eweliny i Wojtka z Wadowic. Byliśmy umówieni na poranne zdjęcia w centrum Bielska. Jednak ów listopadowy dzień był mroźny, mglisty i deszczowy. Byłem przekonany, że młodzi zrezygnują z sesji ślubnej w takich warunkach. Decyzja jednak była inna. „…to może zrobimy wieczorne zdjęcia?”. Na szczęście, wieczorem deszcz zamienił się w śnieg, światła miasta ciepło i delikatnie oświetliły uliczki Bielska a sesja zamieniła się w romantyczny spacer.
Podziękowania, również należą się Pawłowi Górowiczowi, który z cechującym go optymizmem i zapałem, postanowił pomóc w sesji i dzielnie oświetlał lampami scenę. Zapraszam do siedmiu fotografii z urokliwej sesji ślubnej w Bielsku-Białej.

Zdjęcia ślubne bielsko są pierwszą publikacją ślubną na mojej stronie. Serdecznie zapraszam również na inne-nowsze moje ślubne publikacje takie jak Ślub w Szczyrku czy Wesele na Kocierzu Myślę, że przypadną Ci do gustu. Jeżeli jednak masz ochotę zerknąć na fotografię plenerową to obejrzyj Romantyczny plener ślubny w górach oraz Plener ślubny na pustyni Błędowskiej.

Sesja ze starej pocztówki – zdjęcia ślubne Bielsko

zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko
zdjęcia ślubne bielsko

Jak na pierwszą publikację myślę, że to wystarczy :) Nie zapomnij zerknąć na moją fotografię autorską – Ekstremalna Droga Krzyżowa w Beskidach powinna Cię zainteresować – zapraszam będzie mi bardzo miło!

Comments

I love these photos :). You can feel the atmosphere of old times and see well known buildings and streets of present Bielsko. Bravo!

Zdjęcia są wspaniałe, nie-tuzinkowe, zupełnie jakby zatrzymano na nich czas!
Lubię coś co ma duszę i niesie przesłanie!

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU