T

Tym razem będzie zimowa i plenerowa fotografia ślubna zrobiona w Bielsku-Białej na Starówce. Jedne z moich ulubionych ślubnych zdjęć plenerowych z sezonu ślubnego 2013. Prace powstały przede wszystkim dzięki zapałowi nowożeńców Eweliny i Wojtka z Wadowic. Byliśmy umówieni na poranne zdjęcia w centrum Bielska. Jednak ów listopadowy dzień był mroźny, mglisty i deszczowy. I z godziny na godzinę plener ślubny przesuwaliśmy na „później”. Byłem przekonany, że Młodzi zrezygnują z sesji ślubnej w takich warunkach, ale na szczęście decyzja jednak była inna. „…to może zrobimy wieczorne zdjęcia?”. Wieczorem deszcz zamienił się w śnieg, światła miasta ciepło i delikatnie oświetliły mokre uliczki Bielska a sesja zamieniła się w romantyczny spacer ze starej pocztówki. Z perspektywy czasu patrząc wykonanie tej sesji ślubnej w Bielsku było dla mnie odświeżającym doświadczeniem. Od tamtej pory staram się nie gardzić „kiepskimi” warunkami atmosferycznymi, gdyż właśnie takie potrafią na zdjęciach wyjść najbardziej zachwycająco i niepowtarzalnie! (Edit 2022)
Podziękowania, również należą się mojemu dobremu druhowi Pawłowi Górowiczowi, który z cechującym go optymizmem i zapałem, postanowił pomóc w sesji i dzielnie oświetlał lampami scenę. Zapraszam do kilku fotografii z urokliwej sesji ślubnej w Bielsku-Białej.

Publikacja klimatyczne zdjęcia ślubne w Bielsku-Białej są pierwszą publikacją ślubną na mojej stronie (wszystkie wcześniejsze posty zostały zarchiwizowane). Serdecznie zapraszam również na inne-nowsze moje ślubne publikacje takie jak Ślub w Szczyrku czy Wesele na Kocierzu Myślę, że przypadną Ci do gustu. Jeżeli jednak masz ochotę zerknąć na fotografię plenerową to obejrzyj Romantyczny plener ślubny w górach oraz Plener ślubny na pustyni Błędowskiej.

Sesja ze starej pocztówki – zdjęcia ślubne Bielsko

Klimatyczna zimowa sesja ślubna w Bielsku-Białej
Oryginalna i niepowtarzalna fotografia ślubna wykonana podczas zimowej sesji ślubnej w Bielsku-Białej
Niecodzienna sesja ślubna w Bielsku-Białej
Oryginalne zdjęcia ślubne w Bielsku

Jak na pierwszą publikację myślę, że to wystarczy, bardzo mi miło, że tutaj trafiłeś! Dziękuję :)

Comments

I love these photos :). You can feel the atmosphere of old times and see well known buildings and streets of present Bielsko. Bravo!

Zdjęcia są wspaniałe, nie-tuzinkowe, zupełnie jakby zatrzymano na nich czas!
Lubię coś co ma duszę i niesie przesłanie!

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU