C

Cześć! Bez zbędnego rozpisywania się, bo piękne zdjęcia ślubne czekają aby je obejrzeć! Razem z Adrianną i Tomkiem chcielibyśmy Wam zaprezentować zjawiskowy ślub plenerowy w ogrodzie należącym do sali weselnej Złotopolska Dolina oraz szumne wesele w tymże Warszawskim lokalu. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się ceremonie oraz wesela w plenerze. Trzeba jednak pamiętać, że pogoda oraz zaplecze kateringowe staje się tutaj kluczową kwestią. Moim zdaniem na organizację tego typu przyjęcia najlepszym czasem w Polsce jest lipiec/sierpień. I tak też było i tym razem. Było ciepło, emocjonalnie, wesoło i przyjemnie. Takiego wydarzenia z całego serca mogę każdemu życzyć.

Jak możesz zaobserwować na poniższych zdjęciach, u Ady i Tomka ceremonia ślubna odbywała się w plenerze natomiast przyjęcie weselne już było tradycyjnie na sali weselnej. W tym miejscu chciałbym cię zaprosić na piękny i tradycyjny ślub kościelny ale z kolei na oryginalne, plenerowe wesele pod namiotem w Tychach

– jestem przekonany, że również Ci się spodoba.

Poza doskonałym planem i zorganizowaniem Pary Młodej wypada jeszcze wspomnieć wszystkich Tych, którzy przyczynili się do tej olśniewającej kompozycji ślubnej.

Złotopolska Dolina, plenerowy ślub i eleganckie wesele.

Comments
Kamerzysta Kraków

Świetne zdjęcia ślubne, gratuluję umiejętności i profesjonalizmu.

Świetne ujęcia i piękna para. Pozdrawiam serdecznie :)

Jak zwykle Pan Imielski pozamiatał rynek. Świetne fotografie i inteligentna edycja – to drugie ja tego brodacza :-) ma koleś talent.

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU