B

Beskidy są bardzo urokliwe. Bogata tradycja, kultura i zwyczaje doprowadziły do tego, że zachwycających miejsc, w których można zorganizować piękne wesele jest całkiem sporo. Jednym z takich obiektów jest Baciarska Chata na Kocierzu, który znajduje się w Beskidzie Małym w okolicy Andrychowa. Drewniana dwupoziomowa Baciarska Chata nawiązuje do tradycji góralskiej. Otoczenie górskich lasów sprawia, że doskonale nadaje się do zorganizowania pięknego wesela w Beskidach.
Bliska odległość do Andrychowa oraz rozsianych po okolicznych miejscowościach kościółkach sprawia, że można bez problemu zorganizować ślub w obrządku rzymskokatolickim, ceremonię cywilną oraz humanistyczną.

Regionalna estetyka Baciarskiej Chaty pozwala na zorganizowanie wesela w stylu tradycyjnym oraz „boho”. Rustykalne i&nbpsp;drewniane elementy karczmy dodają charakteru organizowanemu tam przyjęciu. Piękne, tradycyjne wesele cechuje się również wysoką jakością jedzenia. Oczywiście takowego w opisywanej restauracji nie brakuje – za każdym razem jest pyszne i elegancko podane. Wesele w Baciarskiej Chacie na Kocierzu może charakteryzować się ogromną swobodą. Goście mają różnorodną przestrzeń do świętowania. Duże okna oraz ścieżki wokół kompleksu umożliwiają podziwianie fantastycznych widoków a wspomniana wcześniej bliskość lasu i dogodne położenie pozwala popołudniową porą wyjść z przyjęcia weselnego na szybką, leśną sesję ślubną lub zrobienie zdjęć grupowych z gośćmi weselnymi.

Jako fotograf wypada mi jeszcze wspomnieć o oświetleniu karczmy. Światło wewnątrz Baciarskiej Chaty na Kociarzu jest delikatne i ciepłe. Nadaje to nastrojowy, romantyczny klimat. Doskonale to wpisuje się w charakter tego lokalu. Jednak na parkiecie podczas wesela bardzo lubię połączenie mocnego światła estradowego z delikatnym zastanym światłem lokalu, dodaje to dodatkowy efekt widoczny na fotografiach tanecznych wykonanych podczas zabawy weselnej.

Comments

Nie lubię oglądać zdjęć ślubnych ale… czasami lubię. Lubię wtedy gdy powodują u mnie swego wyrzuty sumienia. Widzę w tym reportażu wiele kadrów, które przecież ja też mogłem mieć z poprzednich reportaży! Identyczne sytuacje ba, nawet totalnie identyczne! Z tym ,że Ty np delikatnie kucnąłeś a mi się nie chciało. Twoje zdjęcie to jedne z tych nielicznych, które mnie w pewien sposób naprawiają a na bank mobilizują. Żeby kucnąć albo zrobić krok w lewo czy prawo. Jak się naoglądam więcej to nie będzie co naprawiać! :D

Add Your Comment

Historie ślubne

Odkryj inne zdjęcia ślubne

CLOSE MENU