Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

imielski.net - blog

fotografia imielski.net - facebook imielski.net - twitter photography imielski.net - facebook photographer Dominik Imielski imielski.net - kanał rss

Żniwa

31  lip  2014 

A w Beskidach żniwa. Pogoda jak na razie dopisuje.

Magurzanie

Magurzanie
Magurzanie

Księżyc

17  lip  2014 

Jedno z moich ostatnich zdjęć krajobrazowych. Oglądając mecz finałowy Niemcy-Argentyna (Mistrzostwa Świata 2014) przypadkiem wyjrzałem przez okno. Widok Tak pięknego książęca sprawił, że mecz poszedł w odstawkę (i tak nie jestem fanem piłki nożnej)… Pojechałem na zdjęcia w miejsca, które miałem na taką okazje przygotowane. No i takie zdjęcie przywiozłem z nocnego pleneru.
Poniższe zdjęcie, dedykuję dla dwójki moich wspaniałych i oddanych przyjaciół (A&A).
zdjęcie nocne Wilkowic


Album ślubny

16  lip  2014 

Sezon ślubny w pełni, prace nad indywidualnymi tradycyjnymi albumami i foto-albumami trwają bez przerwy.
Tradycyjny, indywidualny album ślubny


Moja góralska krew

10  lip  2014 

Przez 10 ostatnich lat nie miałem założonego na sobie góralskiego stroju. Przez 10 ostatnich lat nie tańczyłem Hajduka i nie śpiewałem góralskich przyśpiewek. Wbrew wszelkim wyobrażeniom moja dzisiejsza praca jako zawodowego fotografa to ogromne wyrzeczenia w stosunku do rodziny oraz wszelkiego życia towarzyskiego. Patrząc z perspektywy poprzednich 10 lat, to 80% mojego czasu to praca zawodowa jako fotografa. Ogromnie kocham to co robię (stąd te 80%!) Jednak w pewien lipcowy dzień nie pracowałem. Dzięki temu piękna sobota mogła być spędzona z żoną i córką. Dzięki temu również mogłem założyć strój góralski, zatańczyć i zaśpiewać na występie konkursowym (zajęliśmy I miejsce!), ze wspaniałymi ludźmi, których w większości miałem ogromną przyjemność poznać (chcąc nie chcąc Magurzanie przez ostatnie 10 lat bardzo się zmienili).
No i po raz kolejny przekonuję się o tym, że osoby, którymi się otaczam są wspaniałymi osobowościami – dziękuję Sylwia za to, że chętnie przyjechałaś i zrobiłaś zdjęcia, dziękuję mej kochanej żonie i córce, że dzielnie i cierpliwie znosiły moje próby, dziękuję kierowniczce zespołu Eli, mojej wspaniałej inscenizacyjnej partnerce Agnieszce i całemu zespołowi! kłaniam się w Pas!
Gazda Wojciech

Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01
Brenna_01